ZESTAW MEGA RARYTASÓW 12 GATUNKÓW 27 SADZONEK

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 39,99 zł 39.99
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Zestaw mega rarytasów dla każdego akwarysty. 12 gatunków roślin, 27 sadzonek z hodowli podwodnej, czyli kupujesz to co widzisz na fotografiach z naszych akwariów.

 1. Hydrocotyle japan - sadzonka o wysokości około 10 cm
 2. Dildiplis Diandra - 2 sadzonki o wysokości około 10 - 15 cm
 3. Hygrophila Siamensis 53B - 3 sadzonki o wysokości około 5 cm
 4. Ludwigia repens Rubin - sadzonka o wysokości około 15 cm
 5. Mech China - 3 gałązki o długości 3 - 5 cm
 6. Alternanthera reinickii Mini - 2 sadzonki o wysokości około 5 cm
 7. Pogostemon helferi - sadzonka o wysokości około 3 - 5 cm
 8. Micranthemum Monte Carlo -10 sadzonek o długości około 3 - 5 cm
 9. Rotala macrandra RED - sadzonka o wysokości około 15 cm
 10. Microsorum Pteropus Windelov - sadzonka o wysokości około 10 cm (około 5 liści)
 11. Rotala Colorata - sadzonka o wysokości około 10 - 15 cm
 12. Ludwigia var. CUBA - sadzonka o wysokości około 10 - 15 cm

 

  NASZA HODOWLA

Akwarystyką zajmujemy się od zawsze, a profesjonalna hodowla powstała w 2005 roku. Posiadamy w sumie ponad 15.000 litrów i tym samym ponad 100 gatunków roślin w ciągłej sprzedaży. W związku z ciągłym wzrostem popytu na nasze roślinki, hodowla jest ciągle powiększana o nowe akwaria i gatunki. Sprzedawane przez nas rośliny mogą być nieco droższe, ale mają Państwo pewność, że po posadzeniu ich w swoim akwarium na pewno będą dalej rosły, a nie przeobrażały się w roślinę wodną i gubiły liście jak to się dzieje z roślinami emersyjnymi. 

 

   NAWOŻENIE ROŚLIN

Nawozy są niezbędnym budulcem roślin wodnych dlatego szczególnie polecamy te, które sami stosujemy w swojej hodowli, a mianowicie MAKRO, MIKRO, POTAS i CARBO. Ich receptury są wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia, co gwarantuje bardzo dobre wyniki u każdego akwarysty. Zestaw składa się z 4 butelek po 500 ml, co w 100 litrowym akwarium wystarczy na prawie pół roku dozowania. Każda butelka posiada etykiety z najważniejszymi danymi o nawozie i oczywiście jak go stosować. Aby zakupić zestaw nawozów kliknij na obrazek. Gwarantujemy, że po użyciu tych nawozów i spełnieniu warunków podanych w naszym PORADNIKU, rośliny będą w Państwa akwariach w idealnej kondycji i pięknie wybarwione.

   JAKOŚĆ I WYSYŁKA
Priorytetem jest idealna kondycja naszych roślin. Wkładamy wiele trudu, żeby nasze rośliny cieszyły oko klienta po posadzeniu ich w akwarium. Wszystkie zdjęcia przedstawiające sprzedawane rośliny są wykonane w naszych zbiornikach, czyli przedstawiają autentyczny wygląd jaki Państwo otrzymają. Aby rośliny przetrwały długą podróż, są zapakowane w bardzo grube, nadmuchane worki co uniemożliwi ich zgniecenie. W okresie zimowym zabezpieczamy je dodatkowo przed zmarznięciem. Wysyłka roślin następuje w poniedziałek, wtorek i środę.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl