ŚLIMAK MILITARY HELMET "NA GLONY"

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 4,99 zł 4.99
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

OPIS

Odmiana Military helmet to bardzo pożyteczny i poszukiwany ślimak, ponieważ zjada wszelkiego typu glony na szybach i korzeniach oraz okrzemki i nitki.

Wyglądem przypomina kask stąd jego nazwa "hełm". Ciemna muszla i czerwono-pomarańczowe obrzeże od wewnętrznej strony to cechy charakterystyczne dla tego ślimaka.

Co do parametrów wody niema specjalnych wymagań, potrafi się również rozmnożyć, ale larwy do prawidłowego rozwoju potrzebują słonej wody, więc plaga nam nie grozi :).

Proponuję 8 -10 sztuk na 100 litrów, tak żeby efekt ich pracy był zauważalny w dość szybkim czasie.

TEMPERATURA 20 – 30° C (optymalne 26° C)
TWARDOŚĆ GH 10 – 20 ºn
TWARDOŚĆ KH 0 - 8 ºn
PH WODY 6.0 – 8.5
UWAGI brak
SPRZEDAŻY ŚLIMAK O WYMIARACH 25 - 30 mm
   
  NASZA HODOWLA

Akwarystyką zajmujemy się od zawsze, a profesjonalna hodowla powstała w 2005 roku. Posiadamy w sumie ponad 15.000 litrów i tym samym ponad 100 gatunków roślin w ciągłej sprzedaży. W związku z ciągłym wzrostem popytu na nasze roślinki, hodowla jest ciągle powiększana o nowe akwaria i gatunki. Sprzedawane przez nas rośliny mogą być nieco droższe, ale mają Państwo pewność, że po posadzeniu ich w swoim akwarium na pewno będą dalej rosły, a nie przeobrażały się w roślinę wodną i gubiły liście jak to się dzieje z roślinami emersyjnymi. 

 

   NAWOŻENIE ROŚLIN

Nawozy są niezbędnym budulcem roślin wodnych dlatego szczególnie polecamy te, które sami stosujemy w swojej hodowli, a mianowicie MAKRO, MIKRO, POTAS i CARBO. Ich receptury są wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia, co gwarantuje bardzo dobre wyniki u każdego akwarysty. Zestaw składa się z 4 butelek po 500 ml, co w 100 litrowym akwarium wystarczy na prawie pół roku dozowania. Każda butelka posiada etykiety z najważniejszymi danymi o nawozie i oczywiście jak go stosować. Aby zakupić zestaw nawozów kliknij na obrazek. Gwarantujemy, że po użyciu tych nawozów i spełnieniu warunków podanych w naszym PORADNIKU, rośliny będą w Państwa akwariach w idealnej kondycji i pięknie wybarwione.

   JAKOŚĆ I WYSYŁKA
Priorytetem jest idealna kondycja naszych roślin. Wkładamy wiele trudu, żeby nasze rośliny cieszyły oko klienta po posadzeniu ich w akwarium. Wszystkie zdjęcia przedstawiające sprzedawane rośliny są wykonane w naszych zbiornikach, czyli przedstawiają autentyczny wygląd jaki Państwo otrzymają. Aby rośliny przetrwały długą podróż, są zapakowane w bardzo grube, nadmuchane worki co uniemożliwi ich zgniecenie. W okresie zimowym zabezpieczamy je dodatkowo przed zmarznięciem. Wysyłka roślin następuje w poniedziałek, wtorek i środę.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl