AUTOMATYCZNE DOLEWKA `LEVELAUTOMATIC`

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 219,99 zł 219.99
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Automatyczna dolewka to nowoczesne i niezawodne urządzenie, dzięki któremu będziesz mógł zapomnieć o codziennym uzupełnianiu odparowanej wody w Twoim zbiorniku.
Jest to proste w obsłudze i kompaktowe urządzenie, posiadające dwa niezależnie działające czujniki pływakowe, z których jeden służy do czuwania nad stałym poziomem wody w zbiorniku a drugi zabezpiecza system przed przelaniem w razie awarii pierwszego pływaka. Dodatkowo urządzenie posiada moduł zwłoki czasowej, który skutecznie eliminuje niekontrolowane załączenia pomp spowodowane falowaniem wody.
Czujniki pływakowe mocowane są do szyby przy pomocy bardzo mocnych ssawek wykonanych z najwyższej jakości silikonu.
Do dolewki można podłączyć dowolną pompę, zawór, lub inne urządzenie o mocy do 300W 230V


Zasada działania:
Pierwszy z pływaków steruje pracą podłączonej do dolewki pompy wodnej lub elektrozaworu, w chwili obniżenia się ustalonego poziomu wody urządzenie załącza pompę lub zawór i uzupełnia odparowaną wodę do ustalonego poziomu.
Drugi pływak działa jako zabezpieczenie pierwszego, w sytuacji kiedy pierwszy pływak zablokuje się w pozycji pracy pompy/zaworu (uległ uszkodzeniu, został zablokowany np. przez ślimaka itp.) podnoszący się ponad stan maksymalny poziom wody powoduje zadziałanie drugiego pływaka, który powoduje zablokowanie pracy pompy/zaworu, taki stan sygnalizowany jest zaświeceniem czerwonej diody "critical level"

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl